Люди

Сила кожної фірми це не назва чи логотип. Правдива сила це ЛЮДИ. Це вони становлять цінність фірми. Польські ясла це знання, досвід, творчість, відданість, відкритість до інновацій завдяки людям що складають компанію.
logo polski żłób

 

 

Конрад

Співзасновник. Має 20 ти річний досвід в компонуванні, продукції та дистрибуції кормів. Технолог з відгодівлі. Ініціатор створення марки Польські Ясла та ініціатор впровадження онлайн калькулятора для компонування кормів власноруч.

Мартін

Співзасновник. Має Великий досвід в дистрибуції та просуванні нових продуктів. Любитель верхової їзди. Впроваджує інноваційні рішення в рамках бренду. Опікується ІТ інфрастуктурою організації.

 

 

Адам

Співробітник. З початку своєї професійної карєри пов`язаний з технологією виробництва кормів.в цей час реалізував багато власних ідей, які допомогли вдосконалити форму виробництва. Якщо думаємо про корм та його форму, це заслуга Адама.

Магда

Співробітник. Технолог з годівлі коней. Практикуючий тренер з верхової їзди. Консультує рецептури корму згідно з Horse life Cykle.

Марта

Співробітник. Технолог з годівлі коней .Пристрасна та велика промоутер фізичної активності пов`язаної з верховою їздою. Чинна тренер. Автор кормових раціонів.

Ядвіга

Операції Бек офіс та ведення повсякденних справ фірми.
(c)2020, All Rights Reserved